°Grup Hepsi Fan Club°
Hoşgeldin
Hadi Gel Sende Bizim GHTN Ailemize Katıl
Hemen Üye Ol Hemde Sİtemizden Yaralan
Üye Oldum Diyorsan Giriş Yap ..
İyi Forumlar ...
GHTN Yönetim
°Grup Hepsi Fan Club°
Hoşgeldin
Hadi Gel Sende Bizim GHTN Ailemize Katıl
Hemen Üye Ol Hemde Sİtemizden Yaralan
Üye Oldum Diyorsan Giriş Yap ..
İyi Forumlar ...
GHTN Yönetim
°Grup Hepsi Fan Club°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

°Grup Hepsi Fan Club°

°Grup Hepsicilerin Adresi°

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir

3 posters
YazarMesaj
P<mb<BonCuk
Admin
Admin
P<mb<BonCuk

Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir Empty
MesajKonu: Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir   Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir EmptyCuma Ara. 11, 2009 3:29 pm

Admin..
Adminler sitenin kurucularıdır.Sitede her yere müdahale edebilirler.Üye banlayabilirler.Mod adayı ve üst rütbeleri onlar belirlerler ve görevleri almakta onların elindedir.

Co Admin...
Yardımcı Admindirler.Sitede her yere müdahale edebilirler.Üye banlama yetkileride, görev verme Yetkileri vardır.

S.modlar..
S.modların görev sınırı yoktur.Yani hemen her kategoriye müdahale edebilirler.Kullanıcıların IP adreslerine bakıp aynı kullanıcıları tespit edebilirler.Banlama Görevi Vardır.Görev verme yetkileri yoktur.

Modlar..
Modlar istekleri ve adminlerin verdiği karar sonucunda kendilerine kategori seçerler (görev yerleri sınırlıdır).Ve sadece bu kategorilerden sorumludurlar. Banlama ve görev verme yetkileri yoktur.

Mod adayları..
Bu arkadaşlar normal üyeler gibidir.Tek farkları mod olmak için bir deneme sürecinde olduklarıdır.Görev verme, banlama ve konulara müdahale etme yetkileri yoktur..
http://gruphepsi.top-talk.net
swet13
Admin
Admin
swet13

Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir Empty
MesajKonu: Geri: Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir   Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 2:42 am

Teşekkürler
cadi
V.İ.P. Özel Üye
V.İ.P. Özel Üye
cadi

MesajKonu: Geri: Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir   Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 11:04 pm

teşekkürler

Admin,Co Admin ,S. Mod , Mod , Mod Adayı ne demektir ? merak ediyorsan gir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin Ceyda Nasıl Biri?