°Grup Hepsi Fan Club°
Hoşgeldin
Hadi Gel Sende Bizim GHTN Ailemize Katıl
Hemen Üye Ol Hemde Sİtemizden Yaralan
Üye Oldum Diyorsan Giriş Yap ..
İyi Forumlar ...
GHTN Yönetim
°Grup Hepsi Fan Club°
Hoşgeldin
Hadi Gel Sende Bizim GHTN Ailemize Katıl
Hemen Üye Ol Hemde Sİtemizden Yaralan
Üye Oldum Diyorsan Giriş Yap ..
İyi Forumlar ...
GHTN Yönetim
°Grup Hepsi Fan Club°
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

°Grup Hepsi Fan Club°

°Grup Hepsicilerin Adresi°

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar

2 posters
YazarMesaj
P<mb<BonCuk
Admin
Admin
P<mb<BonCuk

Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar Empty
MesajKonu: Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar   Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar EmptyPaz Ara. 13, 2009 12:30 am

Yakın zamanda çıkarmayı planladıkları yeni albüm çalışmaları nedeniyle stüdyoya kapanan grup Hepsi kızları BKM mutfak oyuncuları ile stres attı..

Kış ayları içerisinde sevenleri ile paylaşmayı planladıkları yeni albüm için yoğun bir çalışma temposu içerisine giren grup Hepsi üyeleri seyirci olarak katıldıkları “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programında görüntülendi..Beğenilerek izlenen programda sahne alan Yasemin ve Eren sevenleri için Kalpsizsin şarkısından küçük bir kuple bile seslendirdi..Rahatsızlandığı için eve dönmek zorunda kalan ve sahneye çıkamayan Cemre ise ertesi günün akşamında iyileşerek sağlığını geri kazandı..Grup Hepsi’nin seyirci olarak katıldığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar” Programı 13 Aralık Pazar günü saat 20:15′te Kanal d ekranında.
http://gruphepsi.top-talk.net
swet13
Admin
Admin
swet13

Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar Empty
MesajKonu: Geri: Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar   Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar EmptyPaz Ara. 13, 2009 12:41 am

AA Sağol

Grup Hepsi-Çok Güzel Hareketler Bunlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Trendy Dergisinde Grup Hepsi Posteri
» Grup Hepsinin Süper Fotoları